1 / 3
2 / 3
3 / 3

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız 90’lı yıllarda İstanbul’un Şirin beldesi Sultanbeyli’de 140m2 olan işyerinde yapı malzemeleri ve inşaat malzemeleri satışı ile aktif faaliyetine başlamıştır. Sultanbeyli, Gebze, Tuzla ve Ümraniye’de yoğun olmak üzere çevre ilçelerde samimi ve bölgenin ihtiyaçlarını karşılayacak kalite ve fiyat anlayışı ile büyük bir yol kat etmiştir.


1997 yılında şirket statüsüne geçmiş, 1998’de İse Plastik’te FIRAT, vitrifiye’ de ÇANAKÇILAR, Zemin'de ise SERFLOOR bayilik'lerini Almıştır. 2001 yılındaki yaşanan kriz ve birçok olumsuzluğa rağmen özveri ile çalışarak hedeflerine ulaşmıştır.
2000 ile 2004 yılları arası soba ve soba borusu satışı ile zirve yapan şirketimiz DoğalGaz’ın gelmesi ile Ticari yönünü DEMİR DÖKÜM Bayiliği ile Doğalgaz Sektörüne Çevirmiştir. İGDAŞ DoğalGaz dönüşüm yetkisi alan firmamız konusunda uzman genç ve dinamik kadrosu ile bireysel ve mekanik tesisatta bölgesinde aranan firma olmanın haklı gururunu yaşamıştır.

2007 yılında inşaat alanına girerek birçok proje hayata geçirmiştir. 2011 yılında SERAMİKSAN ve EGE SERAMİK bayilikleri, 2012 yılında YILDIZ ENTEGRE (“Vario”) bayiliklerini almıştır.
Günümüzde Yılda 2milyon m2 üzeri laminant parke satış miktarına ulaşmıştır.
2013 yılında DEMİR DÖKÜM toptancı bayiliğine başlamıştır ve her yıl müşterilerininde teveccühü ile rekorlarına bir yenisini eklemiştir. 2018 yılında ise büyük değişim; Türkiye’nin bir numarasından dünyanın bir numarası olan DAİKİN Bölge Distribütörlüğüne Geçme kararı ile yeni bir Devrim’in adımlarını atmıştır.


Bir önceki ısıtma bayiliğinde 300’ün üzerinde puan verebildiği alt bayisi ve 30’a yakın Show room bayisine rağmen marka geçmişini göze almış ve Marmara bölge distribütörü olmuştur.
Bölgesi’nin en iyi taahhütçülerini hedef alarak birçok yeni münhasır bayiyi Show rom yapmayı başarmıştır. Bayileri ile kararlı ve istikrarlı, uzun soluklu büyüme hedefi ile yola çıkmış geçen bu zaman zarfında beklentilerin üstünde yol almayı başarmıştır.


Elvan İnşaat olarak Rekabetçi, sürdürülebilir, büyüme ve büyüme potansiyeli olan paydaşlarına değer oluşturacak şekilde, farklılıklar oluşturmak ve kalıcı üstünlükler sağlamak hedefindeyiz.
Şirketimiz bu hedeflere ulaşmak için her geçen gün emin ve istikrarlı adımlar ile ilerlemektedir.